Lieve mensen, ga nooit een kwaaltje googelen, want vanochtend begon ik met een stijve nek en hoofdpijn, maar tegen de lunch was ik ongeneeslijk ziek. Gelukkig stuitte ik ook op deze compilatie van Dr. Oz, en begreep: het valt met mij enorm mee.
De dingen die mensen hebben! (en dan ook aan dr. Oz op tv opbiechten). Een enorm harige reet, of acne erop, stinkende poep, cankles (dikke kuiten & enkels), plas die alle kanten op spuit, een vagina die de man kwetsuren op z’n penis bezorgt, en (daar zou ik goed mee kunnen leven) seksdromen over een andere man.
Gek, maar door het aanhoren van andermans ellende, voel je je zelf toch stukken beter. Maar vooral dr. Oz’s poop scale (met alle verschillende soorten drollen) maakt dit tot een Must See Video!
